AZFanpage
·19 December 2023
AZ met Owusu-Oduro tegen HHC, Møller Wolfe vraagteken

In partnership with
Yahoo sportsAZFanpage
·19 December 2023
AZ wacht woensdag uit bij HHC Hardenberg haar laatste wedstrijd van het kalenderjaar. In het bekerduel kan Pascal Jansen weer beschikken over de herstelde Owusu-Oduro, terwijl achter de naam van Møller Wolfe juist een vraagteken staat.
Rome-Jayden Owusu-Oduro maakte tegen Legia Warschau zijn debuut onder de lat bij AZ. De goalie kwam bij de openingsgoal in botsing met doelpuntenmaker Ribeiro. De debuterende jeugdexponent maakte de wedstrijd wel vol, maar de dag erna was zijn hand behoorlijk dik. Daardoor moest Owusu-Oduro het duel met koploper PSV aan zich voorbij laten gaan. Hij is inmiddels weer fit en dat is maar goed ook, aangezien dinsdag bekend werd dat Verhulst zes tot acht weken uitgeschakeld is.
Naast de afwezigheid van Verhulst is het ook onzeker of linksback Møller Wolfe er woensdag bij is. Dat meldt Jansen dinsdag op de clubwebsite. De Noorse zomeraanwinst is niet ongeschonden uit de wedstrijd met PSV gekomen.
Mees de Wit en Mayckel Lahdo moeten al langere tijd vanaf de zijlijn toekijken. Jansen kwam dinsdag met goed nieuws over het tweetal. De Wit traint al volledig mee met de selectie en van Lahdo wordt verwacht dat hij 2 januari meegaat op trainingskamp.
HHC bezet de zevende plaats in de Tweede Divisie. De ploeg uit Hardenberg verloor afgelopen weekend van Katwijk en de laatste zege dateert van 2 december (3-2 op HFC). In de vorige ronde van de TOTO KNVB Beker zorgde HHC voor een stunt door Heracles uit te schakelen.
HHC – AZ begint woensdag 20 december om 20:00 uur. Alle kaarten voor het uitvak zijn verkocht, maar de volledige wedstrijd is ook live te zien op ESPN 2.
Hoofdfoto: Pro Shots | Sonny Lensen