FR12.nl
·25 de julho de 2025
In partnership with
Yahoo sportsFR12.nl
·25 de julho de 2025
Leeds United heeft een nieuw bod uitgebracht op Igor Paixão. De Engelse club kwam met een aangepast voorstel nadat Feyenoord het eerdere openingsbod op de Braziliaanse buitenspeler had afgewezen. Dit meldt Feyenoord Transfermarkt op X.
De gesprekken tussen beide clubs zijn nog altijd gaande, waarbij Leeds er alles aan lijkt te doen om Paixão naar Elland Road te halen. De Premier League-club ziet in de 25-jarige aanvaller een belangrijke versterking voor komend seizoen.
Feyenoord heeft nog geen definitief besluit genomen over het nieuwe bod. Paixão ligt nog tot medio 2029 vast in De Kuip en geldt als een van de sterkhouders in de selectie van trainer Robin van Persie. Mededelingen over de hoogte van het nieuwe bod worden niet gedaan, maar het eerste bod lag al boven de dertig miljoen euro.