FR12.nl
·22 Maret 2025
Supporters delen verschillende designs in zoektocht naar 'Twaalfde Shirt'

In partnership with
Yahoo sportsFR12.nl
·22 Maret 2025
Op sociale media circuleren veel uiteenlopende shirts in de zoektocht naar het vierde tenue van volgend seizoen. Woensdag lanceerde Feyenoord een pagina waarop supporters hun design inclusief verhaal kunnen uploaden. Op de pagina staan merendeel minder serieuze designs, terwijl op X juist veel potentiële kanshebbers staan.
In dit artikel hebben wij een aantal designs verzameld. Als de meeste supporters stemmen op het design gedeeld door Hanckgoat, zal het zonder twijfel behoren tot een van de meest bijzondere shirts in de historie van Feyenoord. Het shirt, gedeeld in zowel een witte als zwarte versie, bevat namelijk de tekening die staat op het herdenkingsdoek, inclusief alle namen die ook in het klein op het shirt staan geschreven.
Ook de shirts van MFRdesigns vallen op X in de smaak bij supporters. Het donkergroene design doet terugdenken aan het seizoen 1997/98, terwijl het zwarte shirt met een rode en witte streep uiteraard doet denken aan het seizoen 2007/08. Echter is nu ook heel subtiel in de onderste rand de skyline van Rotterdam zichtbaar. Het laatste design komt uit het oprichtingsjaar van Feyenoord. Destijds bestond het shirt namelijk nog uit een combinatie van donkerrood met lichtblauw.