Stevige bocht van 180 graden: akkoord gevonden, maar andere club op de loer in Gent | OneFootball

Stevige bocht van 180 graden: akkoord gevonden, maar andere club op de loer in Gent | OneFootball

In partnership with

Yahoo sports
Icon: VOETBALKRANT.COM

VOETBALKRANT.COM

·11 Juli 2025

Stevige bocht van 180 graden: akkoord gevonden, maar andere club op de loer in Gent

Gambar artikel:Stevige bocht van 180 graden: akkoord gevonden, maar andere club op de loer in Gent

Archie Brown was een jaar geleden nog een van de mogelijke toptransfers voor KAA Gent. De Europese voetbaltop hing aan zijn voeten, maar na een moeilijk jaar moet hij nu haast vertrekken uit de Arteveldestad. Toch is er nog steeds interesse voldoende.

AC Milan heeft de JPL goed in de gaten gehouden afgelopen seizoen. De Italiaanse club wil Ardon Jashari van Club Brugge halen en volgt volgens Het Laatste Nieuws ook Tolu Arokodare.


Video OneFootball


Maar over de interesse in Tolu is nog niet veel geweten, terwijl het dossier rond Jashari niet vordert. De kans lijkt echter wel groot dat Milan zaken gaat doen met KAA Gent.

Transferguru Fabrizio Romano meldt donderdag dat de gesprekken over een transfer van Archie Brown vorderen. De flankverdediger van de Buffalo's zou de overstap kunnen maken.

Op clubniveau lopen de onderhandelingen goed en komt het steeds dichter bij een akkoord. Momenteel worden de persoonlijke voorwaarden behandeld.

AC Milan zou andere Europese clubs voor willen zijn, en maakt daarom haast in het dossier. Transfermarkt schat zijn marktwaarde op 7 miljoen euro.

Lihat jejak penerbit