Paixão genomineerd voor Champions League-speler van de Week | OneFootball

Paixão genomineerd voor Champions League-speler van de Week | OneFootball

In partnership with

Yahoo sports
Icon: FR12.nl

FR12.nl

·13 février 2025

Paixão genomineerd voor Champions League-speler van de Week

Image de l'article :Paixão genomineerd voor Champions League-speler van de Week

Feyenoord-aanvaller Igor Paixão is genomineerd voor de prestigieuze titel 'UEFA Champions League-speler van de Week'. De Braziliaan schitterde woensdagavond in het duel tegen AC Milan door het enige doelpunt van de wedstrijd te maken, waarmee hij Feyenoord een cruciale 1-0 overwinning bezorgde.

Zijn uitmuntende prestatie leverde hem eerder al de titel 'Man of the Match' op en wordt nu beloond met een nominatie voor de speler van de week-award. Naast Paixão maken ook Vinícius Júnior (Real Madrid), Vangelis Pavlidis (SL Benfica) en Serhou Guirassy (Borussia Dortmund) kans op de prestigieuze titel.


Vidéos OneFootball


Paixão had slechts drie minuten nodig om Feyenoord op voorsprong te zetten. Zijn schot vanaf de rand van het strafschopgebied verraste Milan-doelman Mike Maignan, die de natte bal niet goed wist te verwerken. Het doelpunt betekende de snelste Champions League-treffer van Feyenoord sinds 1971, toen clublegende Willem van Hanegem even snel wist te scoren tegen Olympiakos Nicosia.

De Braziliaanse vleugelaanvaller was gedurende de hele wedstrijd een plaag voor de defensie van de Italiaanse grootmacht en stond aan de basis van meerdere gevaarlijke momenten. Zijn prestatie heeft ertoe geleid dat hij nu samen met oud-Feyenoorder Santiago Gimenez bovenaan staat als meest waardevolle speler dit seizoen, met in totaal 19 goals en assists in alle competities.

Stem op Igor Paixão!

À propos de Publisher