Nieuwkoop en Stengs trainen individueel tijdens openbare training | OneFootball

Nieuwkoop en Stengs trainen individueel tijdens openbare training | OneFootball

In partnership with

Yahoo sports
Icon: FR12.nl

FR12.nl

·15 avril 2025

Nieuwkoop en Stengs trainen individueel tijdens openbare training

Image de l'article :Nieuwkoop en Stengs trainen individueel tijdens openbare training

Op trainingscomplex 1908 heerste dinsdag een gretige sfeer, waar Feyenoord-spelers zich flink in het zweet werkten. Ondanks dat de volgende Eredivisie-wedstrijd pas op vrijdag tegen PEC Zwolle wordt gespeeld, laat de ploeg van Robin van Persie er geen gras over groeien. Onder toeziend oog van ongeveer honderd supporters werd er hard gewerkt.

Calvin Stengs werkte opnieuw een individuele sessie af, buiten de groep om. De creatieve middenvelder stond ook maandag al op het veld en lijkt stap voor stap dichter bij zijn rentree te komen. Hoewel hij nog niet voluit meetraint, is zijn aanwezigheid op het veld een positief signaal voor de club in de aanloop naar de beslissende fase van het seizoen.


Vidéos OneFootball


Ook Bart Nieuwkoop liet zich vandaag weer zien op het trainingsveld. De rechtsback, die begin februari geblesseerd raakte, stond liefst 144 dagen aan de kant en miste achttien duels door een beenblessure. Dinsdag werkte hij verder aan zijn herstel. Een terugkeer in de wedstrijdselectie is nog niet in zicht, maar zijn aanwezigheid op het veld geeft hoop op een spoedige comeback.

Terwijl Nieuwkoop en Stengs aan hun herstel werken, maakten andere spelers na afloop van de pittige training tijd voor de aanwezige supporters. Jong en oud genoten van foto’s en handtekeningen, waarbij de betrokkenheid tussen spelers en supporters wederom voelbaar was. Feyenoord is dit paasweekend vrij, aangezien De Kuip maandag wordt gebruikt voor de bekerfinale.

À propos de Publisher