'Marseille komt met ultiem bod, maar Leeds ligt voor op Feyenoord-deal' | OneFootball

'Marseille komt met ultiem bod, maar Leeds ligt voor op Feyenoord-deal' | OneFootball

In partnership with

Yahoo sports
Icon: FR12.nl

FR12.nl

·27 juillet 2025

'Marseille komt met ultiem bod, maar Leeds ligt voor op Feyenoord-deal'

Image de l'article :'Marseille komt met ultiem bod, maar Leeds ligt voor op Feyenoord-deal'

De toekomst van Igor Paixão lijkt in een beslissende fase te zijn beland. Terwijl Leeds United zeer dichtbij een akkoord is met Feyenoord over de Braziliaanse buitenspeler, probeert Olympique Marseille op de valreep alsnog toe te slaan met een ‘ultiem aanbod’.

Volgens Feyenoord Transfermarkt is er op dit moment nog geen formeel akkoord tussen Feyenoord en een van de geïnteresseerde clubs, al lijken de Engelsen vooralsnog het best gepositioneerd. Leeds heeft het beste bod op tafel liggen voor de Rotterdammers en is vergevorderd in de onderhandelingen.


Vidéos OneFootball


Olympique Marseille heeft al enkele weken een persoonlijk akkoord bereikt met Paixão. De Braziliaan kan een contract voor vijf jaar tekenen, terwijl Leeds United nog geen deal heeft gesloten met de 25-jarige buitenspeler. Leeds United verhoogde zaterdag al het bod. De Rotterdammers lijken opnieuw een nieuw uitgaand transferrecord te realiseren in de komende dagen.

À propos de Publisher