Invalbeurt voor Hadj Moussa en Zerrouki bij zegevierend Algerije | OneFootball

Invalbeurt voor Hadj Moussa en Zerrouki bij zegevierend Algerije | OneFootball

In partnership with

Yahoo sports
Icon: FR12.nl

FR12.nl

·5 juin 2025

Invalbeurt voor Hadj Moussa en Zerrouki bij zegevierend Algerije

Image de l'article :Invalbeurt voor Hadj Moussa en Zerrouki bij zegevierend Algerije

Algerije heeft de oefenwedstrijd tegen Rwanda met 2-0 gewonnen. Het was de eerste interland voor Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa tijdens deze periode. Komende dinsdag wordt er in Stockholm wederom een vriendschappelijk duel gespeeld, dan is Zweden de tegenstander.

Pas tijdens het nieuwe seizoen vervolgt Algerije de WK kwalificatiewedstrijden als Botswana en Guinee de tegenstanders zijn. Vanavond begonnen de twee Feyenoorders op de bank en zagen ze de wedstrijd al beslist worden vlak voor hun invalbeurt. Hadj Moussa en Zerrouki vielen tegelijkertijd in na een uur spelen.


Vidéos OneFootball


Om 20:15 uur komt In-Beom Hwang ook nog in actie. De middenvelder van Feyenoord begint in de basis bij Zuid-Korea en kan straks een ticket voor het WK van 2026 bemachtigen.

À propos de Publisher