Steijn baalt enorm van nederlaag: ''Dat was helemaal klote'' | OneFootball

Steijn baalt enorm van nederlaag: ''Dat was helemaal klote'' | OneFootball

In partnership with

Yahoo sports
Icon: FR12.nl

FR12.nl

·12 de agosto de 2025

Steijn baalt enorm van nederlaag: ''Dat was helemaal klote''

Imagen del artículo:Steijn baalt enorm van nederlaag: ''Dat was helemaal klote''

Aanvoerder Sem Steijn verscheen direct na afloop van de nederlaag tegen Fenerbahçe voor de camera’s. De middenvelder baalde zichtbaar van de uitschakeling in de voorrondes van de Champions League.

"Zo voelde het niet", antwoordt Steijn op de vraag of de 5-2 voelt als een afstraffing voor Feyenoord. "Het is een grote uitslag, maar niet dat het veel uitmaakt. Het vervelende van het hele verhaal is dat je niet doorgaat. Ik denk dat we slordig waren. De intensiteit was er en de wil was er om voor elkaar te knokken vandaag. We maken de kansen die we krijgen niet af, en zij doen dat wel. Dat was het grote verschil vandaag."


OneFootball Videos


Steijn benadrukte dat de focus vooral op het eigen spel lag. "Daar ben je niet echt mee bezig. Je bent met je eigen spel en je eigen kansen bezig. Natuurlijk houd je rekening met hun kwaliteiten, maar je focust je op jezelf. Het is balen, want bij vlagen hebben we het goed gedaan. We hadden dominanter aan de bal kunnen zijn, maar we hebben kansen zat gehad om hier te winnen."

Volgens de aanvoerder waren de tegentreffers voor rust cruciaal. "Dat was helemaal klote. Dat typeert een beetje de wedstrijd. Je komt voor en hebt een goede uitgangspositie. Dan wil je het dichthouden, maar krijg je twee klote goals tegen. Anders ga je heel anders de rust in. Nu moest je achter de feiten aanlopen. Het is lekker als je met twee goals verschil de rust in gaat. Nu rest de Europa League..."

Oorzaak van de nederlaag

Er gaan grote fouten vooraf aan de doelpunten die Feyenoord vandaag tegen krijgt. Op de vraag of de nederlaag daar dan grotendeels aan ligt zegt Steijn het volgende: "Dat weet ik niet. We moeten ook de ballen binnenschieten namelijk. Je verliest samen en je wint samen", zegt de middenvelder. "Ik denk dat wij ook in de tweede helft nog wat gebracht hebben, want ook met twee goals achter kom je nog terug in de wedstrijd. De energie en de intensiteit die was er wel. Ik denk dat we kansen genoeg hebben gehad, maar die niet hebben afgemaakt", besluit Steijn.

Ver detalles de la publicación