Feyenoord klaar op transfermarkt: dit was de transferzomer van 2025 | OneFootball

Feyenoord klaar op transfermarkt: dit was de transferzomer van 2025 | OneFootball

In partnership with

Yahoo sports
Icon: FR12.nl

FR12.nl

·2 de septiembre de 2025

Feyenoord klaar op transfermarkt: dit was de transferzomer van 2025

Imagen del artículo:Feyenoord klaar op transfermarkt: dit was de transferzomer van 2025

Voor Feyenoord verliep de laatste dag van de transferperiode zonder verrassingen. De Rotterdammers werkten de uitgaande dossiers af en vonden een oplossing voor Neraysho Kasanwirjo. Daarnaast werd de komst van spits Cyle Larin officieel afgerond. Daarmee is de transferzomer van 2025 afgesloten en kan de balans worden opgemaakt.

''Het is lang geleden dat ze zo’n rustige laatste dag van de window hebben gehad'', vertelt Feyenoord-watcher Martijn Krabbendam in gesprek met Voetbal International. ''Om een uurtje of half zes gingen de laptopjes dicht en iedereen ging naar huis. Wat ze wilden is gebeurd, het is klaar bij Feyenoord. Ze hebben veel gedaan in relatief korte tijd en dan vooral aan de uitgaande kant.''


OneFootball Videos


Het beleid in Rotterdam draaide dit jaar om timing. Feyenoord wilde zo sterk mogelijk aan de voorrondes van de Champions League en de start van de Eredivisie verschijnen. Met de komst van Sem Steijn begin mei werd direct een signaal afgegeven, maar niet alles verliep vlekkeloos. De transfer van David Hancko naar Al-Nassr ketste aanvankelijk af, waardoor de club niet meteen fors kon investeren. Toen de Slowaak later alsnog vertrok, kwamen de miljoenen alsnog binnen en kon Feyenoord de selectie verder versterken.

Verdedigend werd geïnvesteerd in Tsuyoshi Watanabe (AA Gent) en Anel Ahmedhodžić (Sheffield United). Het centrale duo maakt een solide indruk en gaf de achterhoede meer zekerheid. Ook op de backs is de bezetting compleet met Givairo Read, Bart Nieuwkoop en Jordan Lotomba op rechts, en Gijs Smal en Jordan Bos (Westerlo) op links. In het centrum zijn Gernot Trauner en het talent Malcolm Jeng alternatieve opties.

Het middenveld bleef grotendeels intact. Quinten Timber bleef behouden, terwijl Inbeom Hwang, Jakub Moder en Oussama Targhalline al langer onderdeel zijn van de selectie. Met de komst van Luciano Valente en Sem Steijn, die van FC Twente overkwam en direct tot aanvoerder werd benoemd, kreeg Feyenoord meer creativiteit en scorend vermogen op het middenveld.

De grootste uitdaging voor Robin van Persie ligt in de aanvalslinie. Het vertrek van Hancko lijkt met Watanabe goed te zijn opgevangen, maar in aanvallend opzicht laat het vertrek van Igor Paixão zich nog voelen. Leo Sauer, Gonçalo Borges, Jaden Slory, Gaoussou Diarra moeten het gemis opvangen. Sauer kreeg de voorkeur als linkerspits, maar speelde nog geen wedstrijd uit. Slory bleef behouden omdat Van Persie hem niet wilde verhuren en kreeg invalbeurten tegen Excelsior en Sparta. Borges (tien miljoen euro, FC Porto) en Diarra (drie miljoen euro, Istanbulspor) bleven voorlopig op de bank.

Financiële balans en selectie

Feyenoord haalde deze zomer bruto bijna 95 miljoen euro op aan transfers en gaf ruim 56 miljoen euro uit. Daarmee wisten Dennis te Kloese en Mark Ruijl de verdediging te versterken en het middenveld te verbreden en de trainer voldoende opties voorin te geven. Trainer Robin van Persie beschikt nu over een selectie van 26 veldspelers, exclusief drie keepers. Met de toevoeging van Malcolm Jeng en Cyle Larin is de balans beter op orde, al zijn Gernot Trauner en Thomas Beelen voorlopig nog geblesseerd.

Ver detalles de la publicación