Castore tevreden met samenwerking Feyenoord: ''De verkoop loopt goed'' | OneFootball

Castore tevreden met samenwerking Feyenoord: ''De verkoop loopt goed'' | OneFootball

In partnership with

Yahoo sports
Icon: FR12.nl

FR12.nl

·31 de julio de 2025

Castore tevreden met samenwerking Feyenoord: ''De verkoop loopt goed''

Imagen del artículo:Castore tevreden met samenwerking Feyenoord: ''De verkoop loopt goed''

Feyenoord presenteert vrijdagmiddag het vierde tenue van dit seizoen. Deze lancering vormt het sluitstuk van de campagne Het twaalfde Shirt, waarbij supporters hun eigen ontwerp konden insturen. De respons was overweldigend: waar kledingpartner Castore vooraf rekende op duizend inzendingen, kwamen er uiteindelijk ruim vierduizend ontwerpen binnen. Het nieuwe tenue ligt vanaf 12-12 2025 in de winkels.

Castore kijkt tevreden terug op de samenwerking met Feyenoord. Chief Commercial Officer Danny Downs: "Als je tien mooie Europese clubs zou kiezen, dan staat Feyenoord zeker op het lijstje. Geweldige stad, fanatieke supporters, prachtig stadion en rijke geschiedenis. Het is een perfect moment voor een samenwerking met de club. Er is succes op het veld en Feyenoord blijft geweldige spelers en trainers leveren. We vinden het een geweldige samenwerking. Dat zien we in de manier waarop fans reageren en op de producten. De verkoop loopt goed. We zijn er trots op en hopen op nog vele jaren."


OneFootball Videos


Volgens Downs past het project perfect bij de reputatie van Feyenoord: "Als je het hebt over de twaalfde man, welke club is daar geschikter voor dan Feyenoord? De supporters zijn wereldberoemd en hebben zeker bijgedragen aan veel overwinningen. We hoopten op misschien 1000 inzendingen, maar kregen er meer dan 4000. Dat zegt alles over de passie van de supporters."

Unieke aanpak voor Castore

De ontwerpers van Castore selecteerden uit alle inzendingen twaalf shirts waarop supporters konden stemmen. Chris Bloors Evans, Design Director Team Sports van Castore: "Werken met zoveel ontwerpen tegelijk is uniek voor ons. Normaal doen we thuis-, uit- en derde shirts. Dan vertellen we een verhaal dat past bij ons merk en de club. Maar dit project is anders. 4000 ontwerpen terugbrengen naar 12 voor een stemming, dat is een unieke werkwijze. Zo hebben we nog nooit gewerkt. Normaal plannen we alles precies vooruit en hebben we meer tijd om na te denken en te ontwikkelen. Nu moest het allemaal veel sneller."

Ook Neil Seaton, Head of Category Management Football, spreekt van een geslaagde campagne: "Ik heb een planning opgesteld voor deze campagne. Sommige vonden de werkdruk hoog, maar het valt goed op zijn plek. De reacties zijn geweldig, dus ik denk dat we een goed besluit hebben genomen. Normaal duurt een proces dertien maanden, nu is het samengeperst naar zes maanden tot lancering."

Ver detalles de la publicación