FCUpdate
·10 June 2024
In partnership with
Yahoo sportsFCUpdate
·10 June 2024
Nog meer problemen voor Polen in de aanloop naar het EK. Robert Lewandowski is uitgevallen in de laatste oefenwedstrijd tegen Turkije. Zondag wacht de openingswedstrijd tegen Nederland op het EK.
Het gaat van kwaad tot erger voor Polen. Arek Milik viel geblesseerd uit in de oefenwedstrijd tegen Oekraïne en kan het EK niet halen; Karol Swiderski raakte vroeg tegen Turkije geblesseerd aan de enkel. En nu is ook de grote vedette Lewandowski afgehaakt.
De spoeling voorin wordt dus steeds dunner. Na de blessure van Lewandowski werd het muisstil in het Nationaal Stadion in Warschau, waar geschrokken Poolse fans hun adem inhielden. Lewandowski kon zelf van het veld lopen en applaudisseerde nog wel voor de fans. Hij nam daarna plaats in de dug-out met een zak ijs op het rechterbeen.