AZFanpage
·15. März 2025
AZ wil Ajax voor derde keer dit seizoen over de knie leggen

In partnership with
Yahoo sportsAZFanpage
·15. März 2025
AZ wist dit seizoen al twee keer te winnen van Ajax. Zondag kruisen de ploegen opnieuw de degens met elkaar, ditmaal in Amsterdam.
De ploeg van Maarten Martens zag de Europese droom donderdag uiteen spatten in Londen. Ibrahim Sadiq en Mexx Meerdink maakten hun minuten tegen Spurs, en hopen dat aantal langzaam uit te kunnen breiden. Volgens Martens zijn de eerste signalen positief, zo laat hij weten op de officiële clubkanalen.
Ajax strandde net als AZ afgelopen donderdag in de Europa League. Trainer Farioli stuurde een B-elftal de weide in tegen Eintracht Frankfurt, waar met liefst 4-1 werd verloren. Bij de hoofdstedelingen ontbreekt Pasveer. Brobbey keert waarschijnlijk terug van een blessure.
AZ en Ajax stonden de afgelopen maanden vaker tegenover elkaar. In december waren de Alkmaarders te sterk in de competitie, en in januari deed de ploeg van Martens dat dunnetjes over in de beker. De laatste overwinning in de Johan Cruijff Arena was vorig seizoen. Door goals van Pavlidis en De Wit werd het 1-2.
Ajax – AZ begint zondag 16 maart om 16:45 uur. Na afloop van de wedstrijd verschijnt een verslag op onze website.
Live
Live
Live
Live
Live
Live
Live
Live